پذیرش نمایندگی فعال در سراسر کشور

“طراح و سازنده میز LCD & LED”

مجموعه تولیدی دیپلمات در سال ۱۳۸۹ در تهران و با تولید میز LCD & LED شیشه ای فعالیت خود را اغاز نمود. امروز مجموعه دیپلمات در شهرک صنعتی چهاردانگه و با بهره گیری از روش های نوین تولید انواع میز از جنس MDF را روانه بازار نموده و جایگاه خود را به عنوان تولید کننده محصولات MDF در سراسر کشور تثبیت کرد.
این مجموعه ، باتوجه به روند حرفه ای خود مبنی بر تولید انبوه و با کیفیت از پرسنل کاملا حرفه ای و مجرب در بخش های متعدد استفاده نموده است.
از اهداف این مجموعه افزایش تنوع تولید بوده که با استفاده از نگاهی فنی و خلاقانه، و با رویکرد استفاده از تامین کنندگان کیفیت گرا همواره تلاش در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان و جلب سلیقه های مختلف را در دستور کار خود قرار داده است. درضمن لازم به یاداوری است کالای تولید شده در این مجموعه از نظر فرم و زیبایی شناسی و همچنین جنس و کیفیت هم تراز با نمونه هایی است که در خارج از کشور تولید می شود . این مجموعه بالغ بر ۳۰ نماینده فعال فروش در سطح کشور دارد. که این موفقیت حاصل تلاش بی وقفه مدیریت دیپلمات اقای صالح میرزااقایی می باشد که به عنوان تنها هنرمند تولیدکننده در این عرصه مشغول به فعالیت می باشد.
محصولات ما بابسته بندی منحصر به فرد و با نشان تجاری دیپلمات، میزبان نگاه شماست.